24 Mart 2015 Salı

Seranem Nemlendirici El ve Bakim Kremi İnceleme

Merhabalarr !!!

Arkadaşlar bugün  size harika bir nemlendiriciden bahsetmek istiyorum  o kadar sabırsızlanıyorum ki bir an önce yazmak istedim açıkçası seranem nemlendirici el ve bakim kremi HİPOALERJENIK  olması da  beni rahatlatan nokta oldu. yani  alerji riski en aza indirilmiş.. özellikle belirmek istiyorum kesinlikle ürün paraben içermiyor ve bitkisel içerikli yağları barındırıyor.
.Glikosil seramidler

.Argan Yagi

.Doğal Shea Yağı

.Zeytin Yağı

.Kayisi Çekirdeği Yağı

.Provitamin B5

.Gliserin bulunuyor daha ne isteyebilirim ki ....İçerisinde bu kadar yağı biriktirmesi sakın aklınıza çok yağlı vıcık vıcık bir nemlendirici olduğunu getirmesin... Bu zamana kadar bir çok  nemlendirici krem kullandım ama inanınAbartmıyorum  bunun gibisini görmedim
 çünkü o kadar yumuşak  bir yapıya sahip ki cildimde  bu kadar pürüzsüz bir zemini oluşturması çok şaşırttı beniCildimde Çok güzel bir nem sağliyor ben gece yatmadan yüzüme de sürüyorum ve sabah kalkinca  muhteşem sonuç ;))) tabi ki gün içerisinde  çantamdan ayırmamaya da başladım  Bu ara da bu nemlendiriciyi eczanelerde bulabilirsiniz. ürün ayrıntıları için                              ---->>Dermadolinİşte nemlendirici hakkında benim yorumlarım bunlar !! aranızda kullanan var mı ??  lütfen yorularınızı eksik etmeyin ..

Sevgilerimle!!!!
3/24/2015 11:17:00 ÖS / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme