7 Nisan 2015 Salı

KONUK YAZARIM SOSLU BADEM BLOG: (Marjinal Argan Yağlı Bakım Spreyi)

MERHABA KIZLAR!!!

Bugün çok farklı bir postla Soslu Badem konuğumun yazısıyla birlikteyim. bizlere Marjinal Argan Yağlı Bakım Spreyi anlatacak. Kendisine bloğuma konuk olduğu için çok teşekkür ediyorum :) sizlerde bloğumda konuk olmak isterseniz arapkizibenna@gmail.com mail adresim den msj atabilirsiniz.. Ve sevgili Soslu Bademin yazısıyla sizleri baş başa bırakıyorum 
Devamını oku..
Bugün farklı bir blogda sizlerle birlikteyim.
Beni tanıyanlara merhaba diyorum, tanımayanlara da utangaç bir kızın, küçüleyim de cebinize gireyim, çekingenliği ile elimi uzatarak ben soslu badem, tanıştığımıza memnun oldum diyorum .
Öncelikle blogunu bana açan ve yazımı yayınlayan arkadaşıma çok teşekkür ederim diyerek yazıma başlıyorum.
Beni bilenler bilir saç bakım ürünlerine düşkünlüğüm ayrıdır. Bu konuda yeni ürün denemek ise hobim gibidir desem inanın bana abartmış olmam.
Ve bu yeni ürün denemelerimde bazen o kadar güzel şeyler keşfederim ki, arada yaşadığım kötü deneyimlerimi ve bazen felaketleri hemen unuturum.
 
İşte bu yeni ürün denemelerimden birinde rastladım Marjinal Argan Yağlı Bakım Spreyine.
Bugüne kadar bir çok argan yağı içeren saç bakım ürünü kullandım. Yazılarının bazılarını sizlerle paylaştım bazıları hala yazılmayı bakliyen.
Ama bu ürünler içinde kullanırken memnun kaldığım saçımı en güzel yapan ürün kesinlikle kesinlik ile Marjinal Argan Yağlı Bakım Spreyi idi. Ürün bir numara ise diğer ürünler ilk beşe bile girmez desem inanın abartmış olmam.
Ürünü banyodan sonra saç uçlarıma uygulayarak kullandım ve saçlarım yumuşakçık, bebek saçı gibi oldu. Saç uçlarım daha önce kendi blogumda bir çok kez bahsettiğim gibi kuru olduğu için bu ürün bu kuruluğa da ilaç gibi geldi ve saç uçlarım oldukça kolay açıldı. Bir üründen bu kadar memnun kalacağımı inanın bana biri söylese inanmam ama yinede denerdim. Eğer sizde saç bakımında yeni bir ürün denemek isterseniz bu ürüne kesinlikle ve kesinlikle şans vermelisiniz. Benim artık vaaz geçilmez ürün listemde saç bakım kategorisinde ilk sırada yer alan bir ürün sizinde seveceğinizi tahmin ediyorum.
Kendi blogumda yaptığım gibi burada da ürün tanıtımını paylaşarak yazımı sonlandırıyorum.
Saçta eksile keratinlerin yerine koyulması ve saçın güçlendirilmesini hedefleyen bu sprey aynı zamanda saçın ihtiyaç duyduğu vitaminler ve botanikler sayesinde parlaklık ve hacim sağlar. Masajla yedirildiğinde gözenekleri açarak köklerin hava almasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Kuru yada nemli saça birkaç damla uygulanır ve saçta bırakılır. Durulanmaz.

Uyarılar:

  • Göz temasından kaçınınız. Göz ile temas ederse bol su ile hemen durulayınız.
  • Haricen kullanılır.
  • Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz.
  • Kullanım sonrası ambalajı çevreye atmayınız.
  • Beni burada konuk eden sevgili blogger arkadaşım Beauty Beybi başta olmak üzere yazımı okuyan herkese kucak dolusu sevgiler….
 

 

 

 
4/07/2015 10:21:00 ÖS / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme