15 Temmuz 2015 Çarşamba

Hakkımda Bilmediğin 11 Şey ----- 11 Things you didn't know about me, 
Slm Canlarım Makyaj Böcüsü Beni Çok eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir taga davet etti bizde icabet edelim dedik. Aslında amaç burada bizleri takip eden izleyicilerimizin hakkımızda bilgi sahibi olmasını ve bir çok bloggerı keşfetmemiz olacak. Bunun için çok güzel sorular hazırlanmış şimdi başlayalım ::) 

1.En sevmediğin özelliğin / özelliklerin? 


Aslında var :=) En sevmediğim özelliğim çok inatçıyım yapmayacağım dediysem yapmam gitmeeyeceğim dediysem kesinlikle gitmem ama içten içe de yapmak isterim kendimi rahatsız edercesine hemde. sonunda yine kazanan gibi görünsemde aslında kaybeden oluyorum  kendimce :(  en şikaytetçi olduğum özelliğim bu. !!

2. Takıntıların var mı? Varsa neler?


Olmaz mı anacım hemde bir sürü !! dermişim :=))  Şu sofra da çorba ya da ne bilim sulu bişeyler içerkene hüpppp diye ses çıkarılması ya da sert yiyecek ( Havuç, elma vs ) kart kurt yenmesi :))  '' Biliyorum Çok psikopatım'' ama napim sinir bozucu işte :=) 

3.Yaptığın en çılgınca şey?
Evetttt !! gelelim en eğlenceli soruya valla bir sürü var hangisini anlatsam derken hıh geldi aklıma 3-4 yıl önce  yüzme bilmiyorken arkadaşlarla gittiğim tatilde Banana bindim ayy çok çılgıncaydı valla ne cesaret diyorum ( şimdi yüzmeyi öğrendim ) ama Şuan ki aklım olsa bilmediğim bir şeye cesaret edemezdim diyorum heralde :) 

                  

4.Sürekli anlatamadığın ama hep anlatmak istediğin bir başarın var mı ?
 Ya aslında böyle durduğuma bakmayın gerçekten söz konusu bile etmem hatta utanırım ya o ne öyle ben bu  kadar şöyle şöyle yaptım ayyy !! hiç benlik değil valla. Edeni de samimi bulmam. Saten yapılanlar ortada görmek isteyen görürür diye düşünüyorum.5. Moralin bozukken kendini şenlendirmek için yaptığın bir şey var mı?
Moralim bozukken ilk olarak evdeysem direkt sevgili arkadaşım buzdolabıya uğrarım ve  Allah ne verdiyse  yerim.  Eğer dışarıdaysam kesinlikle alışveriş ancak gelirim kendime :=)6. “Bugün gelse dünyayı yakar, onunla kaçar giderim” dediğin bir ünlü var mı? (Türk / Yabancı farketmez)
 Bunu söyleyerek 6 yıl hiç beni kırmadan seven , saygı ve sadakat gösteren sevgilime haksızlık etmek istemem  ( sevgilim bloğumu okuyor da ) :))  Şaka bir yana öyle ahh ahh benim olsa dediğim bir ünlü yok ama dizilerde rolunu çok iyi sergileyen beğendiğim  Erkan Petekaya var o kadar :)
 
 

7. Sana şans getirdiğini düşündüğün bir şey var mı? (Obje, hareket, kişi vesaire her şey olabilir)
 
 kesinlikle yok inanmam öyle şeylere. 

8. Hayalindeki meslek ve nedeni.
 
:) Hep öğretmen olmak istedim öylede oldu mutluyum çünkü öğretmenliğin gücüne inanıyorum.

9. Evde tek başına kaldığında yaptığın ama kimseye söylemediğin şey ne?
  
Evde yalnız kalmayı pek sevmiyorum :)
 

10. En sevdiğin film/ler?

 Rab Ne Bana Di Jodi (bir hint filmi tavsiye ederim) , Yedi Yaşam, Benim unutamadığım filmler


11. Kendine hangi sorunun sorulmasını isterdin ve cevabın ne olurdu
 
 En sevdiğin ve Yaşamak İstediğin şehir neresi neden ? kesinlikle karadeniz Çünkü ben güney çocuğum serin yerleri severim Hem sevdiğim oralı En büyük oksijenim diyelim :=))


Ben cevaplarken çok eğlendim umarım sizlerde okurken eğlenirsiniz :=) Sevgiyle
kalın aşağıda belirttiğim arkadaşlarım davet ediyorum eğer tagı önceden yapmadıysalar yapmış olurlar :)
7/15/2015 03:06:00 ÖÖ / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme