4 Eylül 2015 Cuma

Alix Avien Keçe Uçlu Eyeliner / Black Eyeliner Pen İnceleme !!!


      MERHABA EFENİM !!!

Bugün size son zamanlarda bayılarak kullandığım Alix Avien Keçe Uçlu Siyah Eyelinerından bahsedeceğim sosyal medyadan takipçilerim bilir bir kaç kez paylaştım ve ne kadar beğendiğimden bahsettiğimi, keçe uçlu eyelinerlara karşı antipatim olsa da bunu bir kaç kişide görmüştüm çok beğenildiğini görünce de bende denemekten çekinmemiştim aldım ve denedim merak edenler içinse yazıya döktüm iyi okumalar .!!!
keçeden ince ve uzun bir uçlu siyah bir eyeliner Alix avien markasının bir çok ürününü kullandım sanırım en fiyakalısı bu :=) Üstelik tahmin ettiğimden daha kolay sürülüyor ve bundan önce denediğim keçe uçlu kalemlerden çok farklı diyebilirim yaklaşık bir aydan fazladır kullanıyorum hala kurumadı ve sürülünce çok iyi rengini veriyor. suya çok dayanıklı diyemem ama gün bitimine kadar iyi dayanıyor bence. Fiyatı 20 lira ama indirimlerde daha uyguna alabiliyorsunuz. Denemek isteyenlere tavsiye ederim . 
yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım okuduğunuz için teşekkür ederim sevgiyle kalın :=) 9/04/2015 01:49:00 ÖÖ / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme