10 Eylül 2015 Perşembe

Wet n Wild Brulee/ Creeme Brulee Tekli Far İnceleme !!!

Herkese Merhaba !!!


Nasılsınız Canlar ? umarım her şey yolundadır ! Bugün size başlıktan da anlayacağınız gibi  Wet n wildın ten rengindeki Creme Brulee  tekli farından bahsedeceğim sizlere bu farın sevdalısı çok bildiğim kadarıyla .. Bir de benden dinleyin !!


                                                  
 Arkasında bazı dillerde adı ve boyutu falan yazıyor.  • Bu şekilde dediğim gibi ten renginde mat bir far tek başına da kullanılabilirken koyu renklerden öncede göz üzerindeki zemin renk olarak da güzel bir şekilde kullanılıyor. 
  • Tozutma durumu yok denecek kadar az bence.
  •  Kalıcılığı da oldukça iyi diyebilirim. 
  • Göz üzerindeki koyu rengi ve damarlı görünümü güzel bir şekilde nötrlüyor.Ben oldukça başarılı buldum Bence fiyatına ve boyutuna göre çok güzel işler çıkaran bir far. Fiyatı 6,50 oysa indirim zamanlarında 3,50 kadar düşebiliyor bence indirimsiz bile oldukça uygun bir ürün fakat herkes çok sevdiği için stantlarda bulmak pek de kolay olmuyor bu yüzdendir ki bulan stok yapıyor:=)  Benim bu tekli far hakkında söyleyeceklerim bu kadar denemek isteyenlere tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkür ederim bir daha ki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın !!

9/10/2015 07:51:00 ÖS / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme