11 Kasım 2015 Çarşamba

Femme De Varens Sublime !!!

 

kış kokusu, portakal çiçeği, yasemin çiçeği,

Herkese Yeniden Merhaba :=)

Bugün sizlere harika bir parfüm Femme De Varens Sublime den  bahsedeceğim evet bildiğiniz gibi ben çok parfüm değiştiren biri değilim ama gelin görün ki  alışverişim sırasında bu parfümün testerini deneyerek kararımı değiştirmiş bulundum  :) Koku üzerimde tam bir gün boyunca sabit kaldı hatta ertesi gün de hala etkisi çok az da olsa  dağılmış hoş bir şekilde hissediliyordu. Femme De Varens Sublime tamamen bir kış kokusu hazır kış mevsimine de girmişken değil mi ? Harika bir portakal çiçeği ve yasemin çiçeği kokusuyla resmen  büyülüyor insanı
Bu kokuya tek kelimeyle Ba-yıl-dım !!
 
 


Parfümün özelliği ve içeriği aşağıda  mevcut !

Egzotik-Çiçeksi-Portakal çiçeği

Mandalin ve portakal çiçeği yağı adeta ışıltı saçan patlama hissi yaratır. Ardından portakal çiçeği ve büyülü yasemin eşliğinde açılan bir çiçek demeti karşılar. Vanilyalı notalar marshmellow ve hatmi çiçeği ile uyum içerisinde birleşerek, alt notaların cazibesin deki bağımlılık hissini ortaya çıkarır.
 
Bu parfümün fiyatı ;
 
75 ml: 44,90 TL
                     50 ml: 34,90 TL                      
 
Nerde bulabilirim ? Derseniz 
Rossmann
Watsons
Gratis
Bigmall
 
Gibi büyük  kozmetik satışı mağazalarda bulabilirsiniz. Arada indirimler de oluyor eğer yakalarsanız da tadından yenmez :)
 
Ayrıca online olarak kendi sitesinden de alabilirsiniz
 
Benim Ulric De Varens Sublime Parfümü hakkında ki düşüncelerim bu kadar dı umarım merak eden arkadaşlarım için faydalı bir yazı olmuştur.
 
Ayrıca unutmadan en yakın sürede sizler için de bir sürprizim var katılmayı unutmayın
 
Görüşmek üzere
 Hoşçakalın :)
11/11/2015 04:53:00 ÖÖ / Yazan: / 0 Yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme