29 Mart 2017 Çarşamba

Wet n Wild 5'li Far Paleti '' The Naked Truth '' YorumlarımMerhabalar !


Uzun bir aranın ardından nihayet yazılarıma geri dönebildim, bugün ki yazımda hepimizin çok sevdiği bir bir marka olan wet n wild in kahve tonlarının hakim olduğu 5 li far paletlerinden The naked truth paletinden bahsedeceğim, ben genelde kahve tonları sevdiğim için bu paletle aşk yaşıyorum diyebilirim, renklerin oldukça kullanışlı,
 Şimdi gelin hep birlikte ayrıntılı inceleyelim.Paletteki her rengin başlıca görevlerinin yazılmış olması özellikle makyaja yeni başlayanlar için daha iyi düşünülmüş bence, 


Browbone beyaz renkte olup içerisinde minik minik simler barındırıyor bu genellikle kaş altını daha aydınlık göndermek amacıyla kullanılıyor gayet başarılı ben normal aydınlatıcı olarak da kullanıyorum bazen gayet iyi yani 
Base, Krem renginde olup tüm göz kapağının rengini eşitliyor ve diğer renklere bir astar oluşturuyor.
Definer acı kahve tonlarında ki bu rengi daha çok kirpik diplerine falan uyguluyorum, bazen kaşlarımı bile dolduruyorum çok doğal duruyor gerçekten.
Eyelid, bu hafif simli gri rengi de tüm göz kapağına uyguluyorum en altta ki bakır tonlarındaki crease adlı simli farı da katlanma bölgesine uygulayıp güzelce karıştırıyorum.
Gerçekten harika bir palet diyebilirim, tüm renkler bir birine çok uyumlu  en sevdiğim yanı fazla tozutma yapmaması diyebilirim.
 farların kalıcılığı fena değil ama arttırmak için bir far bazı kullanılırsa daha da iyi olacağını söylemek isterim. Bu paleti seyahatler de falan sürekli yanımda taşıyorum çünkü hem günlük hem gece makyajlarına oldukça uygun bir palet.  
Fiyat olarak da oldukça uygun 
İndirim döneminde 12 lira gibi bir fiyata aldım ben 
Geldik yorumlarımın sonuna, okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Sizler bu palet hakkında neler düşünüyorsunuz ?

3/29/2017 01:59:00 ÖÖ / Yazan: / 15 Yorum

15 yorum:

 1. Renkler Harika fiyatta çok uygun

  YanıtlayınSil
 2. The shades are amazing:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 3. Vaktiyle bu paleti ben de almıştım; zaten Wet'n Wild paletleri genel olarak çok başarılı buluyorum. Güle güle kullan, sevgiler :)

  YanıtlayınSil
 4. benimde almak istediğim bir palet ama çok far kullanmadığımdan elimdekilerle yetiniyorum, ama indirimli fiyatı güzelmiş, bu fiyata bulursam alırım :) güle güle kullan.

  YanıtlayınSil
 5. ben almış ve çekilişle hediye etmiştim :)

  YanıtlayınSil
 6. I really love your blog! I like your posts and photos! I follow you through the GFC, maybe you'll follow me too?

  I shall be very glad to friendship! Have a nice week!

  xoxo, Nastya

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH

  YanıtlayınSil
 7. Thank you :) Feel free to do it on your blog if you like it so much ^^ Thanks for sharing! At this place, you can see more fashion things.

  YanıtlayınSil
 8. renkleri çok güzelmiş ben de morlu pembeli olanından aldım :D

  YanıtlayınSil
 9. Çok sevdiğim bir palet bu.

  YanıtlayınSil
 10. bayıldığım bir palet! :)

  YanıtlayınSil