24 Haziran 2017 Cumartesi

ALIX AVIEN PARİS MATTE SLİM LİPSTICK

Merhaba Kızlar 

Alıx Avıen markasının yeni mat rujlarından bahsetmek istiyorum sizlere,  aslında son zamanlarda
 mat rujlar oldukça popüler durumda  bir çok markanın rujunu kullanmışken, bu markada kendi rujlarını çıkarmış denemezsem olmazdı yani neyse gelin birlikte inceleyelim :)

alıx avıen, mat ruj, likit mat ruj, alıcı ruj, watsons, tshop, cosmohome, makyaj,

Öncelikle lipsticklerin plastik ama bir o kadar da caf caflı duran gri ambalajlarını çok sevdiğimi belirmek isterim o kadar ağır gibi dursa da ele aldığın zaman bir tüy kadar hafif diyebilirim. Ambalajları plastik olmasına rağmen çok kaliteli duruyor kapağı hemen çıkmıyor yani anlayacağınız çanta da taşımak için ideal ambalajlara sahip. 

mat ruj, alıx avıen mat ruj, likit mat ruj, cosmohome, tshop,
Kapağını açınca uzun bir asansör kısmı karşılıyor bizi yani yukarıya doğru çevirince ince yapılı rujlar ortaya çıkıyor tabi :) Bende  Red , Black Berry, Dark Nude olmak üzere toplam üç renk mevcut 

                   
mat ruj, alıx avıen, watsons alışverişi, cosmohome,
       
Renkler gün ışığında bu şekilde gözüküyor gerçekten her bir renk şahane değil mi ? Yapıları o kadar yumuşak sürümleri de bir o kadar kolay, kesinlikle dudakları kurutmuyor lakin sürdükten sonra mat ruj görüntüsünü de görmek mümkün. Dudakları kurutması gibi bir durum söz konusu değil çünkü besleyici E vitamini ile dudakları nemlendiriyor bence bu özelliğiyle likit mat rujları unutturacak gibi duruyor. Kalıcılığına gelecek olursak normal rujlar gibi çok uzun süre dayanıklı değil gün içerisinde tazelemek gerekebiliyor. 
Rujların fiyatları 27,90 
Alıx avıen ürünlerini watsons, Tshop, cosmetica, cosmohome ve cossta mağazalarında bulmak mümkün :)
Peki sizler bu rujları deneme fırsatı buldunuz mu? Yorumlarınızı bekliyorum :)
Esen Kalın 
👄

6/24/2017 01:18:00 ÖS / Yazan: / 1 Yorum

1 yorum: