5 Aralık 2017 Salı

Garnıer Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey
 İYİ AKŞAMLAR 

Bu postum da yaz ayından kalma bir üründen bahsedeceğim sizlere başlıkta da anlayacağınız üzere garnıerın çok ses getiren nem bombası nemlendirici spreyi, 
 Çok fazla uzatmadan hemen yorumlarıma geçmek istiyorum.Aslında bir çok özelliği barındırdığı için deneme fırsatı verdim desem daha doğru olur. Çünkü tüm cilt tiplerine uygun spf 30 içeriyor,hava kirliliğine karşı koruyor, makyaj üzerine uygulanabiliyor vs.
Ürün sprey tarzında olup en az 15 cm uzaklıktan sıkmak gerekiyor ayrıca göz ve dudak çevresine uygulamamaya dikkat etmelisiniz.


Ama şunu söylemeliyim ki yazın sadece iki kez kullandım ve yaz aylarına uygun bir ürün olmadığına karar verdim. Neden mi ? çünkü yazın cildimiz terlemeye meyilli olabiliyor ve bu üründe cilde sıkınca hafif yapışkan ve yağlı his bırakabiliyor daha doğrusu kuruması biraz zaman alıyor. Benim cildim kışın daha fazla kuruduğundan kış ayında kullanmaya karar verdim. Ayrıca makyaj üzerine uygulandığında ciltteki ürünler direkt yerinden oynuyor ben mineral sular gibi hayal ettiğimden bu şekilde olacağını düşünmemiştim. Maalesef bir daha makyaj üzerine uygulamama kararı aldım. 
Ben en güzel verimi gece yatmadan önce cilt temizliğimi yaptıktan sonra yüzümü nemlendirmesi açısından uyguluyorum ve o konuda gerçekten başarılı buluyorum. 
Yüzümde sivilcelenmeye ya da alerjik bir duruma sebebiyet vermedi. 
Ayırca makyaj yapmadığım günlerde gün içerisinde de nemlendirme amacıyla kullanıyorum. 
Sizler bu ürünü nasıl buldunuz ? 
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim 
Esen Kalın :)
12/05/2017 06:57:00 ÖS / Yazan: / 9 Yorum

9 yorum:


 1. Wonderful post dear, I really like it! :) xoxo

  Vildana from Living Like V & Stalia Is BAE

  YanıtlayınSil
 2. Ben zaten ürünü amacına uygun bile bulmadım

  YanıtlayınSil
 3. Will have to check this product out! Thanks for the share, keep up the posts!
  Scarlett

  YanıtlayınSil
 4. Nice post!! Your blog is interesting!!
  I follow you. Mind following back?

  http://asweetwoorld.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 5. Merhabalar !! Bu sene ikincisini düzenlediğim ınstagram ve blog keşif etkinliğime hepinizi bekliyorum. Etkinlik linki: https://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2017/12/instagram-ve-blog-kesif-etkinligi.html Teşekkür ederim :)) #bloggerlerarasıdestek

  YanıtlayınSil
 6. Great post, dear! Love that product and tried it! Also, your blog is so lovely! :)

  I’m following you now. Could you check my blog and, maybe, be my new follower too, as a new style blogger still need some support? ;)

  MY BLOG
  INSTAGRAM

  Kisses!

  YanıtlayınSil
 7. Hi, great review. I'm your new follower :)

  YanıtlayınSil